motoger

Oś przednia Skoda Felicia FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Oś przednia Skoda Felicia FL
Oś przednia Skoda Felicia FL
Oś przednia Skoda Felicia FL
Oś przednia Skoda Felicia FL
Oś przednia Skoda Felicia FL
Oś przednia Skoda Felicia FL
Oś przednia Skoda Felicia FL
Oś przednia Skoda Felicia FL

Sprzedawcy części do Skoda Felicia:

auto części zamienne
giełda części moto2.pl
czesci samochodowe uzywane
auto szrot samochodowy
części szrot samochodowy
części uzywane samochodowe
części używane opel
auto części warszawa
auto kasacja części używane
moto2
auto części
giełda części poznań
giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części
gielda czesci
auto części słomczyn
giełda części samochodowych
części używane amerykańskie
giełda części śląsk
części używane poznań
części moto2
moto2.pl
giełda części słomczyn
zamienne czesci samochodowe
auto szrot
auto części poznań
auto części gliwice
auto czesci zamienne

Cena Oś przednia Skoda Felicia Cena

Dla twojego samochodu wszystkie części do Skoda Felicia możesz tutaj kupić sporo sprawdzonych części używanych o nazwie Oś przednia. Na naszym portalu ogłoszeń znajdziesz części w kategorii Zawieszenie. Ta tania część używana wymontowana z samochodu została wystawiona 2025-01-15 a na dodatek to ogłoszenie jest ważne przez cały czas aż do dzisiejszego pięknego dnia 2025-02-07 - numer oferty 31303831. Część używana Oś przednia do Skoda Felicia FL jest wystawiona dla klienta mechanika itp. na sprzedaż. Wystawiający ma na stanie 1 sztuk tych części samochodowych. Cena Oś przednia Skoda Felicia FL 2.3 2000 terenowy. Tanio Oś przednia Skoda Felicia FL 2.3 2000 terenowy. Auto te ma pojemność silniczka 2.3 i wyjechał z taśmy produkcyjnej w roku 2001. Blacha w tej maszynie występuje m.in. nadwoziu terenowy i ten pojazd wyprodukowany został przez markę Skoda. Ten model Felicia na rynku europejskim dostępny jest na pewno w wersjach Standard, FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Na giełdzie części używanych kupiłem oś przednia . Więc mogłem samemu naprawić swoje Skoda Felicia wersja FL. Nie wiedziałem gdzie kupić auto ale udało się kupić Skoda Felicia. Szukałem takiego auta całe życie i wreszcie mam. Ktoś na facebooku pisał że Skoda Felicia to samochód bardzo bezpieczny z wystarczającym bagażnikiem i dużym zbiornikiem paliwa. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Skoda Felicia bo mnie to nie interesuje. Ktoś pisał że bardzo awaryjnym jest Skoda Felicia. Ważne że jestem z niego zadowolony. Czy ktoś wie gdzie mogę kupić używane oś przednia do Felicia. Znalazłem gościa, który handluje częściami w Śrem. Mogłem zobaczyć na szrocie jak rozbiera się na części samochody z anglii czyli angliki na czesic oni są bezpośrednim importerem ze szrotu pod Londynem Szukałem na aukcji internetowej ale kupiłem na tym szrocie oś przednia. Zamontowałem oś przednia do swojego auta i zostałem bohaterem w swoim domu. Ostatni raz byłem na giełdzie części Słomczyn, wolę kupować w Internecie mają wszystko. Wpisałem oś przednia na motoger.pl i teraz czekam na odpowiedź sprzedawcy części. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
Piję sobie czekoladowy sok aż tu nagle bum rozwalony samochód Skoda Felicia. Teraz będę musiał poszukać oś przednia. I nie bardzo miałem w głowie gdzie poszukać ale wpadłem na Forum Skoda Felicia. Szukałem w Internecie jak zreperować samemu oś przednia w Skoda Felicia. Rzadko spotyka się taką usterkę ale to chyba przez małe używanie auta. Jutro wypije dobrą kawę będę skoncentrowanej i dojadę do celu nie uszkadzając oś przednia do Skoda Felicia. Przyszedł ten moment aby znaleźć nową część ale była droga więc poszukałem taniej oś przednia. To był super dzień gdy wiedziałem że jadę do miejscowości Śrem. Jeśli dobrze patrzyłem widziałem tam z 20 szt. oś przednia. Ktoś przyjechał na szrot i zostawił całe Skoda Felicia na części.  


KONTAKT

tanio Oś przednia Skoda Felicia FL

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Oś przednia Skoda Felicia FL
Oś przednia Skoda Felicia FL Oś przednia Skoda Felicia FL
Copyright © 2025. MOTOGER.pl